Çiğ köfte dükkan kurulumu

Çiğ köfte dükkanı açmak için gereken minimum sermaye 7 bin TL’dir. ancak bu miktara eklenecek her bin TL daha güzel bir dükkana sahip olmanızı sağlayacağından tavsiye ettiğimiz sermaye miktarı 12 bin TL.

Sermayenizi hazırladıktan sonra ilk işiniz yer bulma olmalıdır. Sanılanın aksine çiğköfteciler insan trafiğinin çok yüksek olduğu bir yerde, meydanlarda çok daha fazla kâr elde etmezler.

Bu bölgelerde tutunmak daha zordur; o yüzden olabildiğince insan trafiğine yakın ama tam olarak da göz önünde olmayan bir yer bulunuz.Yerinizi bulduktan sonra hiçbir eşya almayın, sadece hangi çiğ köfte bayiliği ile çalışacaksanız başvurunuzu yapın ve bekleyin.

İstedikleri tutarı ödediğinizde size çiğ köfte dolabı, çiğ köfteniz, masanız – sandalyeniz gibi akla gelecek her ihtiyacı iletirler; dükkanınız işlemeye hazır hale gelir. Çiğ köfte dükkanı açmak hem çok kolaydır, hem az maliyetlidir.

 

Çiğ Köfte Dolabı fiyatları, Özellikleri ve dükkan açmakla ilgili daha fazla bilgi için  0212 568 33 00 'den bizi arayabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.